برنامه نویسی دانش برتر

مسابقات ACM استانی

نتایج نهایی مسابقات برنامه نویسی ACM استانی

باسمه تعالی

لیست نهایی امتیازات گروه های شرکت کننده در مسابقات برنامه نویسی ACM  استانی

مرحله دوم (مرحله حضوری مسابقات)

 

 

نام و نام خانوادگی  اعضای گروه

نام واحد آموزشی

پایه

 

امتیاز نهایی

1

جلال حیدری

سید حمید حسینی

شهید بهشتی تیز هوشان

سوم

 

54

2

سیدامیر محمد فاضل

محمد حسن قاسمی

شهید بهشتی تیز هوشان

سوم

ALPHA

52

3

هادی صفری

امیرمحمد ناصری

شهید بهشتی تیز هوشان

اول

برنامه نویسان سمپاد

50

4

حامد شیروانی

میلاد مظفری

شهید بهشتی تیز هوشان

اول

دیباگر

40

5

مرتضی قاسمی

نیما احمدی نیک

شهید بهشتی تیز هوشان

 

اول

پاسکال

35

6

سپهر شاهقلیان

مهیار سامانی

شهید بهشتی تیز هوشان

دوم

 

30

7

محمدصادق محمدیان

حسین ریاحی

شهید بهشتی تیز هوشان

دوم

دنیس ریچی

30

8

مریم  محمودی

نسیم کریمی فر

آموزشکده دختران جونقان

 

انشان تکنیک

20

9

زهرا عجمی

فاطمه زمانی

آموزشکده دختران جونقان

 

دلفی کاران

18

10

اعظم محمدی

فاطمه مارانی

آموزشکده دختران شهرکرد

 

شتاب

18

11

علیرضا قائد امینی

سهند وهابی

دبیرستان شهید بهشتی شهرکرد

سوم

پرچم سفید

8

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم اردیبهشت 1391ساعت 23:50  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

سلام

دانش آموزان و دانشجویان شرکت کننده در مرحله دوم مسابقات برنامه نویسی ACM 

روز پنج شنبه ساعت 8 صبح در محل پژوهشسرای دانش آموزی ابن سینا ناحیه 2 شهرکرد ( طبقه همکف مدرسه راهنمایی شهید بهشتی شهرکرد  حضور به هم رسانند

علاوه برگروه های مشخص شده هر هنرستان می تواند با معرفی نامه یک گروه را به مسابقات بفرستند 

گروه های معرفی شده از از محل تحصیل خود یک معرفی نامه همراه داشته باشند ( یا رضایت نامه حضور در آزمون از جانب اولیای خود )

اگر امکان دارد گروه  لپ تاپ همراه خود داشته باشند 

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم اردیبهشت 1391ساعت 22:44  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

به نام خدای آفریننده دانایی

ضمن عذر خواهی از تاخیر در اعلان نتایج مرحله اول مسابقات برنامه نویسی ACM  استانی اسامی گروه های برتر مرحله اول را به شرح زیر اعلام می کنیم 

از کلیه دانش آموزان و دانشجویان عزیز نهایت تشکر را دارد 

خوشحالیم که شما در یک زمان طولانی برای اعتلای قدرت تفکر خود تلاش کردید 

مسلما خود این تلاش تاثیر گذار است و این رتبه بندی هرگز به اندازه تلاش های ارزشمند شما نمی تواند قابلیت داشته باشد 

- به اطلاع می رساند که مرحله دوم مسابفات به صورت حضورری در صبح روز پنج شنبه 7 اردی بهشت  درمحل پژوهشکده دانش آموزی ابن سینای ناحیه دو آموزش و پرورش  شهرکرد  برگزار خواهد شد 

امیدواریم که با تلاش شما مرحله دوم با هیجان و شکوه بیشتری برگزار گردد 

کلیه گروه هایی که اسامی آنها اعلام شده است در مرحله دوم حضور خواهند یافت 

ضمنا گروه داوری توافق نموده است که از هر هنرستان یک گروه به انتخاب خود هنرستان و با معرفی نامه از هنرستان حق شرکت در مسابقه نهایی را خواهند داشت 


جزییات بیشتری را دوباره اعلام خواهیم نمود 

با تشکر - گروه داروی 

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم اردیبهشت 1391ساعت 22:31  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

به نام خدای مهربان

لیست نهایی امتیاز بندی گروه ها در مرحله اول مسابقات برنامه نویسی ACM    استانی 

از اینجا دریافت نمایید 

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم اردیبهشت 1391ساعت 22:23  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

به نام خدا

در مورد نتایج نهایی مسابقات مرحله اول ACM  به اطلاع می رساند که تا آخر وقت روز شنبه نتایج دقیق اعلام خواهد شد  و گروه های منتخب برای مرحله دوم مسابقات مشخص خواهند شد

+ نوشته شده در  جمعه یکم اردیبهشت 1391ساعت 23:42  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

مهلت ازمون تا ساعت  سه و پانزده دقیقه می باشد 

ارسال های بعد از (3:15)    تصحیح نخواهد شد


گروه داوری مسابقات \ACM


+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391ساعت 14:45  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

جدول تحصیح سوالات ( گروه داوری)

گروه جوکار سوال R  امتیاز 10

گروه جوکار سوال M  امتیاز (نادرست)

گروه پیشتازان  سوال I  امتیاز 10

گروه پیشتازان سوال k  امتیاز 10

گروه پیشتازان سوال A امتیاز 10

گروه پیشتازان سوالB   امتیاز 10

گروه پیشتازان سوال E (نادرست)

گروه پاسکال سوال S  امتیاز 10

گروه پاسکال سوال G  (نادرست)

'گروه پاسکال سوال I  نادرست 

گروه پاسکال سوال M  نادرست

گروه پاسکال سوال L   نادرست

گروه دنیس ریچی سوال D نادرست

گروه دنیس ریچی سوال I  امتیاز 5

گروه دنیس ریچی سوال H  امتیاز 5

گروه دنیس ریچی سوال F  امتیاز 10

گروه آندروید سوال M  امتیاز 5

گروه آندروید سوال R  امتیاز 10

گروه آندروید سوال O نادرست

گروه آندروید سوال Q نادرست

گروه دنیس ریچی سوال A  امتیاز 10

+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391ساعت 13:9  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391ساعت 12:48  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

گروه های محترم شرکت کننده 

مهلت ارسال  جواب سوالات تا ساعت 2 بعد از ظهر تمدید گردید 

لذا می توانید تا  ساعت مشخص شده به ارسال جواب اقدام نمایید 

برای آزمون دهندگان BETA    و   GAMA  سوالات جدیدی اعلام خواهد شد


+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391ساعت 11:46  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

در صورت هر گون مشکلی با تلفن ۳۳۴۹۸۶۴-   ۳۳۴۳۴۳۷-   ۰۹۱۳۱۸۴۴۸۹۷    تماس بگیرید
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم فروردین 1391ساعت 9:23  توسط گروه آموزشی کامپیوتر استان چهارمحال و بخ  | 

مطالب قدیمی‌تر